Babasının Ölüm Yıldönümünü Fırsat Bildi

babasinin_olum_yildonumunu_firsat_bildi_h232.jpg

Mehmet Tatlıcı

‘nın Uğur Tatlıcı aleyhinde bulunduğu asılsız şikayette Savcı takipsizlik verdi…

21 Şubat 2010 Pazar günü, Merhum Mehmet Salih Tatlıcı’yı anmak amacıyla, Nurten ve Uğur TATLICI tarafından, merhum Mehmet Salih Tatlıcı’nın başyapıtı Tat Towers’da bir anma töreni düzenlenmişti.
Merhumun çok sayıda dostunun ve iş ortağının katıldığı bu yemekli anma töreninde mevlit okundu ve merhumun hayatını özetleyen bir kısa belgesel gösterildi (Anma töreninden fotoğraflar ektedir)

Nurten ve Uğur Tatlıcı dışında hiç bir mirasçının bu anma törenine katılmaması aileyi derinden üzen bir unsur olmuştu.

Mehmet Tatlıcı, merhumun ne yedisine, ne kırkına katılmadığı gibi, bu anma törenine de katılmamıştı. Katılmadığı gibi, törenden 6 gün sonra Nurten ve Uğur Tatlıcı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Mehmet Tatlıcı şikayetinde, Uğur ve Nurten Tatlıcı’nın TAT Towers’dan mal kaçırdığını iddia ederek, şikayet dosyasına Özgün Güvenlik firmasının düzmece tutanağını ve birkaç fotoğraf iliştirmişti.

Merhumun vefatının birinci yılında TAT Towers’da yapılan bu anma töreni için kullanılan ısıtıcılar, kablolar, masalar, sandalyeler, ve muhtelif catering malzemelerinin binaya giriş ve çıkışlarını fırsat gören Mehmet Tatlıcı, hiç gecikmeden, anma töreninden tam 6 gün sonra Şişli Cumhuriyet Savcılığında suç duyurusunda bulunmuştu.

Savcı dosyayı inceledikten sonra şikayetin asıl amacını anladı ve geçtiğimiz aylarda takipsizlik kararı verdi (Karar ektedir).

Savcının bu takipsizlik kararında aşağıdaki ifadelere yer vermesi, Mehmet Tatlıcı’nın ne denli kötü niyetle hareket ettiğini bir kez daha ortaya koymuştur:

“…müşteki (Mehmet Tatlıcı) ile şüpheliler (Uğur & Nurten Tatlıcı) arasında bu nedenle Sarıyer Mahkemelerinde bir çok hukuki mahiyette davalarının bulunduğu, bu nedenle atılı suçun unsurlarının oluşmadığı ve olayın hukuki mahiyette bulunduğu anlaşıldığından, açıklanan nedenlerle, kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına…”

Gerçekler

1 Reply to “Babasının Ölüm Yıldönümünü Fırsat Bildi”

  1. dudu kurtoğlu dedi ki:

    INSAF gerçekten! tatlıcıların miras kavgası uzun zamandır gazetelerde çıkıyor. mirasçıların bu kadar çamur ve insafsız olduklarını bilmiyordum. bunlar nasıl evlatlardır ki babaları ölüyor ve hiçbir mevlütüne gitmiyolar. allah insana yetecek kadar para pul versin ve hepsinden önemlisi HAYIRLI EVLATLAR NASIP EYLESIN YARABBIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top