Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na teşhisi koydu

cumhurbaskani-erdogan-kilicdarogluna-teshisi-koydu.jpg

AK Parti Iğdır 6.Olağan İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, özellikle gençleri uyararak ”Sakın, hiçbir gücün beşeri bir gücün makamların önünde eğilmeyin. Sakın ha, mezhep ayrıcalığına düşmeyin” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Kılıçdaroğlu’nun kendisi hakkında ortaya attığı iddialara da bir kez daha cevap verdi.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın o konuşmasından satır başları;

Iğdır’a bu çağrı yapmak istiyorum. Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığını Ak Parti’ye teslim etmenizi istiyorum. Gençlere de seslenmek istiyorum unutmayın hiç bir zaman beşer planında hiç bir gücün önünde eğilmedik. Biz kimsenin önünde eğilmedik biz sadece secdede eğildik. Bizim değerlerimizde Allah’a kulluk var. Sakın ha makamların önünde eğilmeyin. Allah’tan başka önünde eğileceğimiz hiç bir kudret yoktur.

HÜSRANA UĞRADILAR

Erdoğan: “Bizi, üzerimize saldıkları katil sürüleri aracılığıyla esir alabileceklerini düşünenler, onlar hüsrana uğradılar ve uğratıyoruz. Milletimiz ne bağımsızlığından ne kardeşliğinden ne hedeflerinden vazgeçmeyecektir. Hemen yanı başımızdaki teröristleri binlerce TIR dolusu silah ve mühimmata boğanlar, daha önce başka ülkelerde olduğu gibi, o silahlar sahiplerine döndüğü zaman ne kadar büyük bir yanlış yaptıklarını anlayacaktır.”

”ÖZELLİKLE ALTINI ÇİZİYORUM, SAKIN HA!”

Bizden önce Iğdır Ankara’ya çok uzaktı. Bize oy versin vermesin şehirlerimiz arasında hiç bir ayrım yapmadan haritaya baktığımız da tüm milleti görüyoruz. Özellikle altını çizerek sesleniyorum sakın ha, sakın ha, sakın ha! mezhep ayrıcalığına düşmeyin. Bizde illa İslam var. Bizi bölmek isteyenlerin oyununa gelmeyin. Etkin kimliğinden dolayı, dininden mezhebinden dolayı ötekileştirme artık bu ülkede tarih oldu. Bizi Kürt dediler, Laz dediler, Arap dediler.. ve bizi birbirimize düşürdüler. Biz sadece yaradılanı yaradandan ötürü seven bir anlayışın mensuplarıyız. Rabbim bizi yaratılmışların en şereflisi olarak yarattı.

AK PARTİ İKTİDARI BUDUR

Hiç kimse bu ülkede kendini dışlanmış ötekileşmiş hissetmesin diye çalışıyoruz. AK Parti iktidarı budur.Kirli operasyonlara rağmen millete hizmet yolunda bir adım dahi geri atmadık. Niyetimiz milletimize hizmet, menzilimiz güçlü Türkiye.

KILIÇDAROĞLU’NDAN GELEN PARA İLE…

Erdoğan Kılıçdaroğlu için; ”Kurt köyünü değiştirir lakin huyunu değiştirmez. Bizim tüm iyi niyetimize rağmen huyundan vazgeçmedi. Son günlerde Cumhurbaşkanının akrabaları yurtdışına para gönderdi dedi. Az önce Kars’ta ipliğini pazara çıkardım. Kendisine davalar açıldı. Oradan gelen tazminat ile ihtiyacı olan hanım kardeşlerime korunma evi yapacağım”

ERDOĞAN TEŞHİSİ KOYDU

”Ben sordum çevremize bunun sorunun ne olduğunu. Bir piskiyatris arkadaşım dedi ki bunun hastalığının adı Mitamoni’dir. Nedir Mitamoni onu da söyleyim yalan söyleme hastalığı. Bu adam artık siyasetin değil piskiyatrinin konusudur.”

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top