Haksız İcraya Mahkeme Engeli

mehmet_tatlici_simdi_de_masa_sandalyeye_goz_dikti_h242.jpg

Mehmet Tatlıcı, rahmetli babasından kalan mirastan aslan payı koparmak amacıyla faaliyetlerine büyük bir kararlılıkla devam ediyor. Ancak ne var ki, son girişiminde avukatlarının haksız icra takibi mahkemece İPTAL EDİLDİ…

Rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’nın akraba evliliği yaptığı ilk eşinden olan oğlu Mehmet Tatlıcı’nın avukatı, İstanbul 23. İcra Dairesinden Uğur ve Nurten Tatlıcı’nın ana hissedarları olduğu Tat Turizm A.Ş. aleyhine usülsüz olarak icra takibi yaptı. Ancak ne var ki bu usulsüz icra takibi İstanbul 1.İcra Hukuk Mahkemesince İPTAL EDİLDİ.

Mahkeme, bu kararını dosya üzerinde yaptığı inceleme sonucu ve KESİN OLARAK verdi. İstanbul 1. İcra Hukuk Mahkemesi bu kararıyla Mehmet Tatlıcı’yı mahkeme masrafı ve vekalet ücreti ödemeye de mahkum etti.

Mehmet Tatlıcı’nın Uğur ve Nurten Tatlıcı’yı masaya oturtmak amacıyla 2009 yılından bu yana yaptığı 10 asılsız suç duyurusundan da Takipsizlik kararı verilmişti. Böylelikle Mehmet Tatlıcı ve vekilinin yasaya aykırı bir işlemi daha yargıdan dönmüş oldu.

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top