Hem Hacklediler, Hem de Küfrettiler!

hem-hacklediler-hem-kufrettiler.jpg

9 Eylül 2014 günü sabah saatlerinde son derece tatsız bir olay meydana geldi. Tatlıcı Gerçekleri sitemiz bilgisayar korsanları tarafından hacklendi. Bu korsanlar sitemizi hacklemekle yetinmediler, web sitemizin açılış sayfasını da değiştirerek, rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı‘nın ikinci eşinden olan en küçük oğlu Uğur Tatlıcı‘ya küfür ve hakaret içerikli mesajlar yazdılar.

 

ÖNCE SİTEYİ BOŞALTTILAR, SONRA UĞUR TATLICI’YA HAKARET ETTİLER

9 Eylül 2014 sabah saatlerinde web sitemizi açmak isteyen okurlarımızın karşılarına çıkan manzara herkesi şaşırttı. Bilgisayar korsanları portalımızdaki bir güvenlik açığından faydalanarak sitemizi ele geçirdiler ve tüm içeriğini boşalttılar. Bununla yetinmediler ve açılış sayfasına İngilizce ve Türkçe olarak aşağıdaki hakaret dolu mesajı yerleştirdiler:

Bu site, Uğur Tatlıcı denen şerrrefsizin avukatlığını yapan Tatlıcı Gerçekleri grubuna cevaben DR. MEHMET TATLICI tarafından ele geçirtilmiş ve devre dışı bıraktırılmıştır.

This site has been broken into and disabled by DR. MEHMET TATLICI as an answer to the Tatlıcı Gerçekleri group virtually acting as an advocate to a f*cker called Uğur Tatlıcı.

?!pSi-oMicRon!?

MEHMET TATLICI YİNE BAŞROLDE

Sitemizin açılış sayfasına yerleştirilen mesajdan da anlaşılacağı üzere web sitemiz, rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’nın teyzesinin kızıyla yaptığı ilk evlilikten olma oğlu MEHMET TATLICI talimatı ile hackletilmiş.

Baba bir kardeşi Uğur Tatlıcı’ya miras davaları sebebiyle yıllardır bitmek tükenmeyen kin ve nefret beslediği bilinen Mehmet Tatlıcı’nın insan aklına ve vicdanına olduğu kadar yasalara da sığmayan bu davranışını esefle kınıyor ve gerekli yasal süreçleri en kısa zamanda başlatacağımızı belirtmek istiyoruz.

DAHA ÖNCE DE UYDURMA SENARYOLAR YAZIP UĞUR TATLICI HAKKINDA ASILSIZ SUÇ DUYURULARINDA BULUNMUŞTU

Mehmet Tatlıcı, kendine özgü “klasikleriyle” artık tüm kamuoyunun malumu olmuş bir şahıstır. Bugüne dek baba-bir kardeşi Uğur Tatlıcı hakkında doğrudan ve dolaylı olarak 13 asılsız suç duyurusunda bulunmuş ve bu suç duyurularının tamamı ülkemizin Hakim ve Savcıları tarafından ret ve takipsizlikle sonuçlanmıştır.

YASAL YOLLARDAN İSTEDİĞİNİ ELDE EDEMEDİ, YASADIŞI YOLLARA BAŞVURDU

Rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’nın 2009 yılındaki vefatından sonra kendisine kalan ve milyonlarca dolar ettiği söylenen mirası beğenmemişti Mehmet Tatlıcı. Mirastan daha fazlasını koparabilmek, Uğur Tatlıcı ve 64 yaşındaki annesi Nurten Tatlıcı’yı yıldırmak için birçok “şark kurnazlığına” başvurmuştu. Mehmet Tatlıcı’nın tüm senaryo ve oyunlarını Hakim ve Savcılarımız hemen tespit etmiş, netice itibariyle hamleleri sonuçsuz kalmıştı.

Adalet sistemimizi kötüniyetli emellerine alet etmekle bir yere ulaşamayacağını anlayan Mehmet Tatlıcı, çareyi yasadışı yollara başvurmakta buldu. Web sitemizi 9 Eylül 2014 günü hackleten ve kardeşine web sitemiz üzerinden hakaretler savuran Mehmet Tatlıcı, açılış sayfamıza yazdırdığı türkçe ve ingilizce mesajda, siteyi hackleten kişinin kendisi olduğunu, adını büyük harflerle yazdırarak ilan etmekten de geri kalmadı.

İPLİĞİNİN PAZARA ÇIKMASINDAN RAHATSIZ MI OLDU?

Tatlıcı Gerçekleri ekibi, kurulduğu ilk günden beri bu miras davasında tüm GERÇEKLERİ belgeleriyle beraber web sitemizde yayınlamayı ilke edinmiştir.

Bir tarafta Uğur ve Nurten Tatlıcı; tıpkı rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı gibi gösterişten uzak, kendi hallerinde yaşayan ve rahmetlinin aziz hatırasını hayır projeleri ile yaşatmaya çalışan bir ana oğul…

Diğer tarafta Mehmet Tatlıcı; kendisine kalan milyonlarca dolar mirası beğenmeyip daha babası vefat etmeden harekete geçen, hakkı olmadığı halde neredeyse 6 yıldır mirastan daha fazla pay koparmak için kardeşini ve öz babasına 43 yıl hayat arkadaşı olmuş annesini dize getirmek amacıyla 7 gün 24 saat çalışan ve akla hayale sığmayan senaryo ve oyunlar üreterek adalet sistemimizi kötüniyetli emellerine alet etmeye çalışan bir “hayırlı” evlat.

Tatlıcı Gerçekleri “tüm gerçekleri” belgeleriyle beraber kamuoyunun bilgisine sunmaya bütün kararlılığı ile devam edecek.

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top