Mehmet Tatlıcı babası vefat etmeden kaç hafta önce avukatlarına Vekalet verdi?

mehmet_tatlici_babasi_vefat_etmeden_kac_hafta_once_avukatlarina_vekalet_verdi_h233.png

Mehmet Tatlıcı, miras davalarının takibi için babası vefat etmeden kaç hafta önce avukatlarına Vekalet verdi?

Merhum Mehmet Salih Tatlıcı, 21 Ocak 2009 günü rahatsızlanarak Amerikan Hastanesine kaldırılmıştı. Doktorları, acilen entübe edilen merhumun durumunun son derece ciddi olduğunu bildirmişti.

Mehmet Tatlıcı, merhum hastaneye yattıktan sonra gündüz vakti hastaneye eşini bırakıyor ve gündüz vakti “kendi işlerine bakıyor”, akşamları ise kısa süreliğine uğrayıp merhumun sağlık durumu hakkında bilgi alıyordu.

İşin en üzücü ve ibret verici yanı ise, gündüz vakti hangi işlerle uğraştığının merhumun vefatından sonra ortaya çıkması idi.

Aşağıdaki belgelerden de anlaşılacağı üzere, Mehmet Tatlıcı avukatlarına miras davaları ile ilgili vekaletini, 28 Ocak 2009 günü, yani babası hastanedeyken vermişti.

3 hafta sonra, yani 22 Şubat 2009 günü, Merhum Mehmet Salih Tatlıcı multipl organ yetmezliği sebebiyle vefat etti.

Vefattan tam 2 gün sonra, Merhum’un cenazesi bile henüz toprağa verilmemişken,mahkemeye mirasçılık belgesi talebi ile müracaat etmiştir. Mirasçılık belgesi dediğimiz, merhumun “mirasçıları şudur, mirasçıların miras payları da budur” diyen bir belgedir.

Mehmet Tatlıcı’nın merhum babasının ne yedi ne de kırk mevlitine katılmaması aileyi derinden üzen ayrı bir unsur olmuştur.

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

2 Replies to “Mehmet Tatlıcı babası vefat etmeden kaç hafta önce avukatlarına Vekalet verdi?”

  1. Betül Tetik dedi ki:

    Rabbim para kadar vicdan da verseydi keşke…

  2. noname dedi ki:

    Besle kargayı oysun gozünü. Babasının ölümünü bekleyen hayırsız evlatlar dünyada çok. Bu ne ilk ne de son olacak. Şaşırmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top