Mehmet Tatlıcı’nın haksız şikayetlerinden birinde daha takipsizlik kararı verildi

mehmet_tatlicinin_kasitli_mukerrer_sikayetinden_takipsizlik_karari_cikti_h236.jpg

Mehmet Tatlıcı’nın, Uğur Tatlıcı, Nurten Tatlıcı ile şirketlerinde çalışan kişiler aleyhine Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu’na muhalefet ve Güveni kötüye kullanma iddiasıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı suç duyurusunda da bir kez daha takipsizlik kararı verildi.

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı yaptığı inceleme sonucunda, Mehmet Tatlıcı’nın yaptığı şikayet hakkında, şikayetin herhangi bir hukuki temeli bulunmadığını, gerçekte asıl amacının miras davalarıyla bağlantılı olduğunu ve meselenin ceza hukukunu ilgilendiren bir tarafı bulunmadığını tespit ederek takipsizlik kararı verdi.

Ayrıca daha önce Mehmet Tatlıcı’nın Tat Towers’tan mal kaçırıldığını iddia ederek güveni kötüye kullanma ve Marka kanununa muhalefet nedenleriyle başlattığı üç adet suç duyurusu daha takipsizlikle sonuçlanmıştı.

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

2 Replies to “Mehmet Tatlıcı’nın haksız şikayetlerinden birinde daha takipsizlik kararı verildi”

  1. Bahadır Elçivan dedi ki:

    Yenilen pehlivan güreşe doymazmış 🙂

  2. Bengü dedi ki:

    Takdir edilen para komik olsa da iyi olmuş. Davayı yakından takip ediyorum. Aileyi de yakından tanıyorum. Nurten hm’a çok çektirdi Salih bey’in ilk eşinden olan çocuklar. Daha halen yok Marika, yok bilmem ne, bir ötekileştirme kampanyasıyla göya sempatizan toplamaya çalışıyorlar. Gördüğüm kadarıyla da bir yere ulaşmış değiller. Benim tanıdığım Nurten hm ve Uğur bey, bu tarz ali cengiz oyunlarına asla papuç bırakmazlar!
    Adam ölmüş, dünya kadar miras bırakmış, daha halen doymuyorlar. Açgözlülüğün bu kadarı! Halen saçma sapan iftiralarla adli makamları boşa meşgul ediyorlar. Otursunlar güzel güzel mirası paylaşsınlar. Bu dünyanın malı dünyada kalır. Davalar bitene kadar hepsi yaşını başını almış olacaklar. Mirasın ne hayrını görecekler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top