Mehmet Tatlıcı’nın -İmza Koleksiyonu-

mehmet_tatlicinin_imza_koleksiyonu_h333.jpg

Rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’nın teyzesinin kızıyla yaptığı evliliğinden olan oğlu Mehmet Tatlıcı, son günlerde medyada hakkında çıkan haberlerle yine gündemde. Hakkında dayak davası açıldığı haberleri çıkan Mehmet Tatlıcı için şimdi de resmi makamlara sunduğu beyanlarında farklı imzalar kullandığı söylenmekte.

“Çamur at, izi kalsın” felsefesiyle rahmetli babasının ikinci eşi ve baba bir kardeşi hakkında haksız-hukuksuz iddialar taşıyan suç duyurularında bulunan ve devletin en üst makamlarına kadar bu haksız suçlamaları taşıyan dilekçeleri yollayan Mehmet Tatlıcı’nın bu belgelerde FARKLI İMZALAR kullandığı ortaya çıktı.

Mehmet Tatlıcı’nın haksız, hukuksuz 11 suç duyurusu da takipsizlikle sonuçlandı
Merhum babasının daha cenaze namazı bile kılınmadan bankalara yolladığı faks mesajıyla babasının banka hesaplarının dökümünü isteyen, yine merhumun vefatının kırkıncı gün duaları okunmadan tereke (miras) tespit davası açmak için mahkemelere koşan bu çok hayırlı evlat, (bkz. ilgili haberler), babasına hastalığında ve sağlığında tam 43 yıl hayat arkadaşlığı yapmış olan ikinci eşi Nurten Tatlıcı ile bu evlilikten dünyaya gelen baba bir kardeşi Uğur Tatlıcı hakkında da şimdiye kadar bilinen, doğrudan ve dolaylı tam 11 suç duyurusunda bulunmuş ve bunların hepsi de savcı ve hakimlerimiz tarafından takipsizlik veya ret kararlarıyla sonuçlanmıştı. (bkz. ilgili haberler) 

Mehmet Tatlıcı hakkında iftiradan 16 yıl hapis istemli dava açıldı
Üstelik bütün bu haksız ve hukuksuz suç duyurularından dolayı da Mehmet Tatlıcı hakkında tam 16 yıl hapis istemiyle iftira davası açılmıştı.  Bu dava halen devam etmekte.

Mehmet Tatlıcı bunların yanında, bir yandan da bu ülkenin en üst temsil makamı olan Cumhurbaşkanımızın da içinde bulunduğu birçok resmi makama yolladığı aslı astarı olmayan iddialar taşıyan dilekçelerle, rahmetli babasının ikinci eşi ile baba bir en küçük kardeşi hakkındaki suçlamalarını sürdürmekteydi. 

Mehmet Tatlıcı, Cumhurbaşkanlığı makamına yazdığı haksız ve mesnetsiz iddialar taşıyan dilekçesinde farklı imza kullandı
Mehmet Tatlıcı’nın 24/05/2011 tarihinde Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’e yolladığı asılsız iddialar taşıyan dilekçe de buna örnektir. Bu dilekçede rahmetli babasının koleksiyonunda bulunduğunu iddia ettiği Kanuni Fermanı’nın ve başka tarihi eserlerin kaybolduğunu veya kaçırılmış olduğunu, bunun sorumlusunun da, babasının ikinci eşi Nurten Tatlıcı ile kardeşi Uğur Tatlıcı olduğunu beyan etmişti. Aynı suçlama ile savcılıklara da suç duyurusunda bulunmuş, ancak savcılık makamı bu suç duyurusu hakkında da takipsizlik kararı vermişti. (mehmet-tatlicidan-muhtesem-iftira-)

Hangisi Mehmet Tatlıcı’nın gerçek imzası?
Mehmet Tatlıcı oyununu bu şekilde “çamur at, izi kalsın” cinliği içinde oynamaya devam ediyor, ama her seferinde de “baltayı taşa vuruyor”. Cumhurbaşkanımıza yolladığı dilekçede dikkat çeken çok önemli bir husus daha var: O da Mehmet Tatlıcı’nın bu dilekçedeki imzası… Bu imzanın, Mehmet Tatlıcı’nın noter huzurunda verdiği resmi kayıtlı imza örneklerinden ve başka resmi belgelerde kullandıklarından oldukça farklı olduğu net bir şekilde görülüyor.  

Mehmet Tatlıcı’nın farklı imzalar atmaktaki esas amacı ne?
Acaba Mehmet Tatlıcı, çok sevdiği “çamur at, izi kalsın” kafasıyla bu ülkenin en üst makamlarından, savcı ve hakimlerimize kadar tüm mercileri gereksiz yere meşgul eden bu haksız iddialar ve suçlamalar taşıyan dilekçeleri, daha sonra başına bela olmasın diye bu tür uydurma imzalarla mı yolluyor? Daha sonra başı sıkışınca da “bu imza bana ait değil, bakın benim gerçek imzam bu” demeyi mi amaçlıyor? 

Mehmet Tatlıcı’nın birbirinden farklı imzalarını gösteren ilişikteki belgelere bakıldığında imzaları arasındaki fark net bir şekilde görülmektedir. 

Yorumu, Tatlıcı Gerçekleri okurlarına ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.


İlgili haberler:

Boşanma davasından “Gizli Proje” çıktı
bosanma-davasindan-gizli-proje-cikti

Vefat günü sabaha karşı 04:29’da bankaya gönderilen fax
vefat-gunu-sabaha-karsi-0429da-bankaya-gonderilen-faks

Mehmet Tatlıcı oyununu nasıl oynuyor?
mehmet-tatlici-oyununu-nasil-oynuyor

Baba parası, baba sevgisi
baba-parasibaba-sevgisi

Takke düştü kel göründü
takke-dustu-kel-gorundu

Ah alan onmaz
ah-alan-onmaz

11. suç duyurusu, 11. takipsizlik
11-suc-duyurusu-11-takipsizlik

Baltayı taşa vurmaya devam
baltayi-tasa-vurmaya-devam

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top