Tatgolf’te Mehmet Salih Tatlıcı ProAm Turnuvası

mehmet_salih_tatlicinin_hayat_hikayesi_youtubeda_h250.jpg

Tatgolf Int’l Golf Club, ilki Aralık 2013’te gerçekleştirilecek olan “Mehmet Salih Tatlıcı ProAm” (MST ProAm) turnuvasının hazırlıklarına başladı.

Tatgolf üst yönetimi, 1. Uluslararası MST ProAm turnuvasının detaylarını görüşmek için geçtiğimiz günlerde bir araya geldi. UNT Holding CEO’su Uğur TATLICI’nın rahmetli babası “Mehmet Salih Tatlıcı” adına düzenlenecek olan turnuvaya, 20 takımın üzerinde golfçünün katılacağı tahmin ediliyor. Tanıtım çalışmalarına başlanan ve ilki 2013’te gerçekleştirilecek olan turnuva, gelenekselleştirilerek her sene Aralık ayında profesyoneller ve amatörleri bir araya getirecek. Turnuva sonunda kazanan takımlara verilecek olan galibiyet kupaları, “Ödül Gecesi” kokteylinde sahiplerini bulacak.

“Rahmetli babamın anısını yaşatmak istiyoruz”
1. Uluslararası MST ProAm turnuvası hakkındaki duygu ve düşüncelerini dile getiren UNT Holding CEO’su Uğur Tatlıcı, “Rahmetli babamın aziz hatırasını yaşatmak amacıyla ilkini bu yıl düzenleyeceğimiz bu turnuva için ekibim ve ben büyük heyecan duyuyoruz. ProAm şeklinde düzenleyeceğimiz bu turnuvamız için şimdiden planlama, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine başladık. Turnuvamız, antrenman günü ile beraber toplam 4 gün sürecek. Yurtdışından en az 20 takımın katılmasını bekliyoruz. Turnuva esnasında sahamızın kusursuz olması amacıyla bakım ve renovasyon bütçemizi gözden geçirerek çalışmalara hız verdik. Yaz sezonunda sahamıza birtakım mimari rötuşlar yapacağız. Hedefimiz, MST ProAm turnuvamızı gelenekselleştirerek Avrupa çapında bilinen bir turnuva haline getirmek ve rahmetli babamın prestijini ona yakışır biçimde yaşatmaktır.” dedi.

Kaynak: UNT Haber

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top