TURMEPA’dan Uğur Tatlıcı’ya Teşekkür Plaketi

turmepadan_ugur_tatliciya_tesekkur_plaketi_h346.jpg

Türkiye’de giderek kirlenmekte olan denizlerimizin temizliği ve korunması için mücadele eden TURMEPA Deniz Temiz Derneği, çalışmalarına bağışlarıyla destek veren UNT Holding CEO’su Uğur Tatlıcı’ya, Dernek yetkilisi Taner Börekçi eliyle bir teşekkür plaketi sundu. Ayrıca desteklerinden ötürü Uğur Tatlıcı ile annesi Sayın Nurten Tatlıcı’ya TURMEPA tarafından bir de teşekkür mektubu takdim edildi.

 

UNT Holding CEOsu Uğur Tatlıcı’ya Teşekkür Plaketi
Antalya’da Tat Golf’ü ziyaret eden TURMEPA Deniz Temiz Derneği yetkilisi Taner Börekçi, UNT Holding CEO’su Uğur Tatlıcı’ya, Derneğin çalışmalarına verdiği destek nedeniyle bir Teşekkür Plaketi sundu:

SayıUğur TATLICI
UNT Holding

Denizleri yaşatma çabamıza
gösterdiğiniz duyarlılık ve verdiğiniz destek için
şükranlarımızı sunarız.

Deniz Temiz  Derneği TURMEPA
2013

Uğur ve Nurten Tatlıcı’ya ayrıca bir Teşekkür Mektubu da takdim edildi
Kıymetli büyüğümüz rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’ya hastalığında ve sağlığında tam 43 yıl hayat arkadaşlığı yapmış olan saygıdeğer eşi Nurten Tatlıcı ile bu evlilikten dünyaya gelen oğulları Uğur Tatlıcı’ya, TURMEPA tarafından ayrıca bir de teşekkür mektubu takdim edildi:

“Özel Sponsorumuz olarak derneğimize 2013 yılında destekte bulunmanız, TURMEPA ailesi olarak bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Sizin gibi çevre konularına duyarlı bağışçılarımız sayesinde, projelerimizi her geçen gün bir adım ileriye taşıyor ve binlerce insana ulaşıyoruz. İnanıyoruz ki, TURMEPA, Sizden aldığı maddi ve manevi güç ile deniz kirliliği ile mücadelesini aynı azimle ve arttırarak sürdürecektir.

Denizin değerini, dünyanın ana yaşam kaynağı olduğunu bilen Sizleri, hep yanımızda görmekten mutluluk duyuyor ve Sizin desteğiniz sayesinde daha yaşanabilir bir çevre için projeler gerçekleştirmekten ve kampanyalara imza atmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz

Uğur Tatlıcı“İnsana ve doğaya saygı temelinde desteklerimizi sürdüreceğiz
Doğa ve çevre koruma faaliyetleri yanında, engelli vatandaşlarımızın önündeki engellerin kaldırılması için gerçekleştirilen projelere destekleriyle de tanınan UNT Holding CEO’su Uğur Tatlıcı, bu konuda şunları söyledi:

Babam rahmetli Mehmet Salih Tatlıcı’nıinsana ve dünyaya saygı duy, insanların ihtiyaçlarına kulak ver yönündeki vasiyet ve tavsiyelerini gerek annem ve ben, gerekse UNT Holding olarak, elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz.

Bu yönde, sizlerin de bildiği gibi, engelli vatandaşlarımızın sorunlarına ve çevre korunmasına hassasiyet gösteren farklı kuruluşlara ülkemizde ve yurtdışında bağışlarımızla destek veriyoruz, bunları sürdürmeye de gayret edeceğiz. 

Ege Denizinde Deniz Temiz sıvı atık toplama teknelerine sponsorluk
TURMEPA Deniz Temiz Derneği, çalışmalarını yakından takip ettiğim ve saygı duyduğum bir dernek. Ülkemizin güzel denizlerinin ve sahillerinin temiz tutulması ve deniz canlılarının yaşatılmasıiçin tüm bürokrasiye rağmen büyük bir mücadele veriyorlar. Biz de kendilerine destek olmayaçalışıyoruz. Geçen yıl Mavi Yolculuk adı verilen rota üzerindeki özellikle Hisarönü ve Marmaris gibi iki önemli bölgede, güzel sahillerimizi ziyaret eden yerli ve yabancı teknelerin sıvı atıklarının toplanması için, Deniz Temiz 3 ve Deniz Temiz 4 teknelerine sponsor olduk. Bu bölgeleri ziyaret eden tekneler maalesef sıvı atıklarını denizlerimize bırakmaktalar. Bu çalışmalarla, denizlerimizin temiz tutulmasına biz de bir ölçüde destek vermek istedik. Turmepa’ya bu yıl da aynı bölgede sıvıatık toplama faaliyetlerine destek olma sözü verdik

Uğur Tatlıcı sözlerini, Denizlerimizin temiz tutulması yönündeki faaliyetlerinde TURMEPA ile işbirliğimizin yanında, hem doğa koruma, hem de engelli vatandaşlarımızın sorunlarınıçözümü içinçalışan farklı kuruluşlara olan desteklerimizi sürdürmeyi de planlıyoruz diyerek tamamlamıştır.

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top